نماینده محترم بجنورد ،مانه و سملقان،گرمه،جاجرم و راز و جرگلان مطرح کرد؛ پیشرفت ۸۰ درصدی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امام حسن (ع) بجنورد در سه سال اخیر

سه شنبه ١٥ فروردين ١٣٩٦ ساعت ٩:٥١ ق.ظ   (بازدید : 135 نفر)

به گزارش وبدا دکتر "قربانی" نماینده بجنورد ،مانه و سملقان،گرمه،جاجرم و راز و جرگلان ضمن بازدید از بیمارستان امام حسن (ع)بجنورد گفت:این بیمارستان از سال ۱۳۸۸ در حال ساخت است و تا سال ۱۳۹۲ حدود ۱۹ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و در سه سال اخیر ۸۰ درصد پیشرفت کرده است.

وی اظهار داشت:حدود ۸۵ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت این بیمارستان و ۴۵ میلیارد تومان نیز برای تجهیز بیمارستان هزینه شده است.

دکتر"قربانی"تصریح کرد:در سه سال اخیر ۵۸۰ تخت بیمارستانی به استان اضافه شده است و این تعداد حدودا دو برابر دولت سابق است.

وی با بیان اینکه ۲۴۳ نماینده از سراسر کشور طی نامه ای به رییس جمهور  از اجرای طرح تحول سلامت ابراز رضایت کردند افزود: با اجرای این طرح ۱۱ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.

وی تاکید کرد:گرچه این طرح ممکن است نواقص جزئی داشته باشد اما قطعا با همت مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس مشکلات برطرف می شود.

دکتر"قربانی"با بیان اینکه تمرکززدایی گام مهمی در راستای توسعه است اظهار داشت:امیدواریم بیمارستان های سایر شهرستان ها نیز افتتاح و به بهره برداری برسد و جز در موارد اضطراری شاهد اعزام بیماران به مرکز استان نباشیم.

وی افزود:با افتتاح بیمارستان ۶۴۰  شغل ایجاد شده و این امر گامی در راستای کاهش آمار بیکاری است.

وی در نهایت از زحمات دکتر" گلمکانی" رییس دانشگاه،دکتر"عباسی"معاون توسعه مدیریت و منابع و رییس بیمارستان و سایر مسئولانی که در راستای افتتاح بیمارستان تلاش کرده اند تقدیر کرد.

نظرات ارسالی 0 مورد

این مطلب فاقد نظر می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی